7 najlepszych miejsc w Warszawie na biuro serwisowane

Myślisz o biurze serwisowanym w Warszawie? To świetny pomysł, zwłaszcza że stolica oferuje wiele ciekawych obiektów o wysokim standardzie. Jednak kluczowa kwestia to oczywiście lokalizacja. Którą dzielnicę Warszawy wybrać na swoją siedzibę?  Wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych. Sprawdź, czym cechują się poszczególne obszary miasta i dla kogo stanowią dobre rozwiązanie.

1. Biuro serwisowane w centrum Warszawy

Śródmieście jest najbardziej prestiżową lokalizacją na biuro w Warszawie. Tu biznes prowadzą najwięksi gracze oraz ci, którym zależy na efekcie „wow”. Adres przy Nowym Świecie, Kruczej czy Świętokrzyskiej robi wrażenie. Może więc stanowić ważną wizytówkę. Ponadto taka lokalizacja może sprzyjać łatwej organizacji spotkań z kontrahentami spoza stolicy – tymi, którzy do Warszawy przyjeżdżają koleją i cenią sobie możliwość łatwego przedostania się do miejsca docelowego.

Trzeba przy tym pamiętać, że chociaż obiektów biurowych w centrum Warszawy jest wiele, popyt na nie jest równie duży. Dlatego może być tu trudno o znalezienie przestrzeni o optymalnych parametrach. Trzeba się też liczyć z najwyższymi cenami w stolicy. Nie jest to więc rozwiązanie dla każdego.

2. Biuro serwisowane na Mokotowie

Mokotów to dzielnica, w której jest dostępnych wiele nowoczesnych biurowców. Przestrzeni na wynajem jest tutaj sporo, a jej standard – porównywalny z tym w centrum. Można liczyć na niższe stawki czynszu. To również miejsce doskonale skomunikowane z resztą stolicy, więc cenią je pracownicy.

Trzeba jednak pamiętać, że Mokotów to mniej prestiżowa lokalizacja niż Śródmieście. Będzie więc bardziej odpowiednia dla firm, które nie przyjmują klientów w siedzibie. To dlatego znajduje się tutaj wiele call centre czy międzynarodowych korporacji – dla nich to przestrzeń, która łączy optymalną cenę ze świetnymi warunkami.

3. Biuro serwisowane na Woli

Wola to kolejna dzielnica położona blisko Śródmieścia. Świetnie skomunikowana z resztą stolicy, z wieloma atrakcyjnymi obiektami. Tu warunki są podobne jak w ścisłym centrum, ale z nieco niższym czynszem. Ta okolica jest postrzegana jako przestrzeń o wysokim prestiżu, reprezentacyjna – to dobre miejsce na siedzibę, także jeśli przyjmujesz klientów bezpośrednio w biurze.

4. Biuro serwisowane na Ochocie

Ochotę można porównać do Mokotowa. To świetne miejsce dla dużych korporacji, ale również dla mniejszych firm, którym zależy na wysokim komforcie pracowników i mniejszym czynszu niż w centrum. Zasada jest prosta: im dalej od Śródmieścia, tym atrakcyjniejszy czynsz. W tej dzielnicy można znaleźć kilka klimatycznych, designerskich przestrzeni – takich, które sprzyjają kreatywnemu działaniu. Warto je sprawdzić!

5. Biuro serwisowane na Ursynowie

Szukasz bardziej kameralnej przestrzeni na prowadzenie biznesu? Chcesz działać lokalnie i nie zależy Ci na lokalizacji blisko centrum? Jeśli tak, Ursynów może być dobrym rozwiązaniem. Tu życie toczy się spokojniej niż w Śródmieściu, więc to idealne miejsce na wynajęcie mniejszego biura serwisowanego dla małej firmy.

6. Biuro serwisowane na Wilanowie

Wilanów jest postrzegany jako jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Warszawy, chociaż nie ma tak „biurowego” charakteru jak te w pobliżu ścisłego centrum. W “Miasteczku Wilanów” są jednak dostępne nowoczesne biurowce, które spodobają się dużym korporacjom, a ponadto można znaleźć bardziej kameralne przestrzenie na działalność lokalną.

7. Biuro serwisowane na Pradze

Praga w ostatnich latach przeżywa renesans i jest jedną z najmodniejszych dzielnic. Warto tutaj wynająć biuro serwisowane, jeżeli szukasz klimatycznego lokalu „z duszą”, dla niewielkiej liczby pracowników. Trzeba jednak przyznać, że znajduje się tu też kilka obiektów sieciowych, a ceny wynajmu są korzystniejsze niż w Śródmieściu.

Przeszukaj naszą bazę Warszawskich lokalizacji. Znajdziesz ją tu.