Deskpicker insights

Biura coworkingowe w Warszawie

Biura dla freelancerów

Badania wykazały, że freelancing zakorzenił się w polskiej kulturze na dobre. Według nich, w 2021 roku aż 270 tysięcy Polaków określiło swoją profesję jako „wolny strzelec” i wartość ta wzrosła o 7% rok do roku. Zawód freelancera oznacza swobodę rozwoju kariery oraz czasu pracy. Co jednak, gdy jesteś frelancerem, a Twoje aktualne warunki lokalowe nie sprzyjają efektywnej pracy, tworzeniu nowych haseł reklamowych lub przygotowywaniu projektu graficznego? Skorzystaj z bezpłatnej platformy Deskpicker i poznaj biura coworkingowe w Warszawie!

Biuro coworkingowe
Przykład biura coworkingowego

Pracuj gdzie chcesz i kiedy chcesz

Długoterminowy wynajem biura to prawdziwa zmora każdego freelancera, ponieważ zarobki wolnego strzelca mogą nie być stałe. Praca z domu (home office) natomiast często wiąże się z pracą w niesprzyjających warunkach, np. przy małym biurku, kuchennym stole lub — co gorsza — podczas leżenia na kanapie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi platforma Deskpicker, która gromadzi oferty biur coworkingowych w całej Warszawie. Dzięki Deskpicker znajdziesz biurko tam gdzie go potrzebujesz i wynajmiesz je na tak długo jak tego oczekujesz.

Biura coworkingowe na godziny to idealne rozwiązanie dla każdego freelancera. Możesz pożegnać się z koniecznością pracy w ciasnym mieszkaniu lub zatłoczonej kawiarni! Coworking to przestrzeń zaprojektowana z myślą o freelancerach oraz niewielkich firmach. Daje on możliwość swobodnego wykonywania swoich obowiązków w sprzyjających warunkach. Zaparz sobie filiżankę wybornej kawy z dobrego ekspresu, zatop się w ergonomicznym fotelu i pracuj w pełnym skupieniu. Jedyne, czego potrzebujesz, to swój własny komputer.

Ogromną zaletą coworkingu jest elastyczna umowa najmu. Potrzebujesz odmiany na jeden dzień? Wynajmij profesjonalne stanowisko pracy już na tak krótki czas. Na Twoim osiedlu planowane są dłuższe roboty budowlane? Zaszyj się w cichym biurze coworkingowym na kilka miesięcy. Przejrzyste oferty obiektów znajdujące się w bazie Deskpicker pozwalają na planowanie wydatków. Możesz z zarezerwować stanowisko pracy w biurze coworkingowym po określonych stawkach i nie martwić się o dodatkowe koszty!

Hot desking czy biurko dedykowane? Wybór należy do Ciebie!

Biura coworkingowe dostępne w bazie Deskpicker oferują zarówno tzw. biurka elastyczne (hot desk), jak i biurka dedykowane. To, na co się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie. Hotdesking to opcja idealna dla freelancerów, którzy nie chcą wiązać się skomplikowanymi umowami. Po wejściu do biura coworkingowego, siadasz tam, gdzie akurat masz ochotę — to takie proste. Co jednak, jeżeli zależy Ci na elastycznym czasowo, lecz spersonalizowanym stanowisku pracy? Sprawdź powierzchnie coworkingowe oferujące biurka dedykowane. Korzystając z tej usługi, otrzymujesz swoje własne dedykowane stanowisko pracy, które niezależnie od częstotliwości wizyt pozostaje Twoje, aż do końca umowy. Zamykana szafka na dokumenty oraz możliwość personalizacji biurka sprawią, że poczujesz się komfortowo i stabilnie w danym biurze coworkingowym.

Zapraszamy freelancerów z Warszawy do skorzystania z platformy Deskpicker, zawierającą oferty dziesiątek powierzchni coworkingowych! Zawieraj nowe współprace i znajomości w inspirującej przestrzeni, stworzonej z myślą o Twojej produktywności. A co, gdy stwierdzisz, że potrzebujesz zmian? Odwiedź ponownie Deskpicker i znajdź kolejną przestrzeń coworkingową w Warszawie!