elastyczne powierzchnie biurowe

Rozpoczynamy cykl: Znajdź swój FLEX

Poznaj elastyczne powierzchnie biurowe z Deskpicker

Szanowni czytelnicy, rozpoczynamy nasz cykl recenzji obiektów, które oferują elastyczne powierzchnie biurowe do wynajęcia, tj.: biura serwisowane, biurka elastyczne i biurka dedykowane, które znajdziecie w Deskpicker. Nasze recenzje będą opisywać poszczególne miejsca z perspektywy użytkownika. Wykorzystując nasze doświadczenie i zadając dodatkowe pytania zespołowi odpowiedzialnemu za dany obiekt, będziemy starali się maksymalnie wyczerpać temat. Odwiedzimy elastyczne powierzchnie do pracy zlokalizowane w centrach miast, ale i te lokalne. Zaprezentujemy rozwiązania sieciowe jak i te kameralne. Odpowiemy na pytanie czy dane miejsce to biuro serwisowane czy coworking, a może jeszcze inna formuła wymykająca się prostym podziałom. Cykl ten jest zbiorem naszych subiektywnych, choć staraliśmy się, aby były jak najbardziej obiektywne, spostrzeżeń i opinii. Zdajemy sobie sprawę, że poszczególne obiekty mogą być przez was odbierane odmiennie, niż my je odbieramy. Chętnie poznamy wasze opinie.

Postaramy się szczegółowo opisać wszystkie obiekty z naszej bazy. Trzymajcie za nas kciuki!

Metodyka recenzji jest prosta. Odwiedzamy dane miejsce i spędzamy tam dzień pracy. Pozwala nam to ocenić lokalizację – okolicę i dojazd. Tu punktem odniesienia jest dla nas dojazd z centrum, choć oczywiście lokalnie położone obiekty, będą o wiele łatwiej dostępne dla sąsiadów z bloku obok i takie odniesienie może nie mieć sensu. Jakość budynku, w którym są biura, oceniamy dość subiektywnie, metodą porównawczą, mając wiedzę na temat wielu różnych budynków i powierzchni biurowych. W samym obiekcie mamy możliwość porozmawiania z personelem odpowiedzialnym za dane miejsce. Staramy się zrozumieć i przedstawić Wam pomysł na dane miejsce, jaki przyświecał ich założycielom. Dzień pracy pozwala nam odwiedzić wszystkie zakątki obiektu i poznać jego specyfikę. Czasem pewnie uda nam się porozmawiać z jego użytkownikami i przedstawić ich opinie. Dodatkowo staramy się uzupełnić recenzje zdjęciami oddającymi charakter miejsca.

Odwiedzając obiekty, do oceny wykorzystujemy stworzony przez Deskpicker przewodnik “Wybór nowego biura. Pozwala on nam metodycznie zbierać wszelkie niezbędne informacje i nie pozwala zapomnieć o żadnym istotnym zagadnieniu. Jeśli szukasz biura do wynajęcia, też możesz z niego skorzystać!

Zobacz naszą pierwszą recenzję: Brain Embassy Konstruktorska.

Zapraszamy do lektury już teraz.